Spoštovane kolegice, spoštovani kolegi, drage učenke, učenci,

skupaj smo ponovno bili “mi”, takšni kot znamo najbolje biti, kar je še posebej lepo.

Verjamem, da se boste o predsednikovih besedah med otroki in učitelji še pogovarjali (zadaj imamo priložnost), osebno pa naj poudarim, da ste bili v celoti odlični, kot vedno, tako v sprejemu predsednika v šolski avli, kot v plesu, akrobatiki, petju, recitacijah, ki smo mu jih prikazali in zlasti v najpomembnejšem debatnem delu, vključno z voditeljema Teom in Anabel, s pobudnicama srečanja Janjo in Rebeko ter vsemi ostalimi vključenimi v debatni krog.

Tehnika je delovala, fotografije in filmi so posneti… številne, na prireditvi povedane pomembne in iskrive besede pa ostajajo v etru, med nami, žive v sporočilu in namenu.

Hvala skupini kolegic in kolegov (Jana, Vanja, Polona, Nina, Ingrid, Tatjana, Mitja, Marko, Tanja, Niti, Đeni, Viljana, Sara), ki mi je pomagala spraviti stvari “pod streho”, z vsemi zadregami, spontanostmi in improvizacijami, ki jih tak dogodek zahteva. Odlično ste opravili. Dogodek nam bo ostal v prijetnem spominu, o njemu bomo in bodo še dolgo govorili.

Anton Baloh, prof.

ravnatelj Osnovne šola Koper

(Skupno 614 obiskov, današnjih obiskov 1)