Sprememba govorilnih ur

• V torek, 11.12. 2018, odpadejo dopoldanske in popoldanske govorilne ure za 4.c zaradi odsotnosti učiteljice. Govorilne ure bodo premeščene na ponedeljek, 10.12.2018, bodo popoldanske govorilne ure od 16.00 do 18.00 ure, dopoldanske pa v četrtek, 13.12.2018, 2. šolsko uro.
  • Govorilne ure pri učitelju Bojanu Maljevcu so premeščene iz četrtka 13.12. na torek 11.12. od 17-19 ure v računalniški učilnici.

Šolsko tekmovanje iz znanja angleškega jezika za osmošolce

Oktobra 2018 je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz angleškega jezika, ki se ga je udeležilo 17 osmošolcev. Učenec Erik Luša se je uvrstil na državno tekmovanje in dosegel bronasto priznanje.

Novembra 2018 je na šoli potekalo  šolsko tekmovanje iz angleškega jezika za devetošolce. Tekmovanja se je udeležilo 22 učencev.  Anabel Haber Todorović, Niko Kralj, Teo Ženko, Hana Jakovac, Jana Stanišić, Lan Marc Stojanovič in Anja Vatovec so dosegli bronasto priznanje.  Anabel, Niko, Teo in Hana  pa so se s svojimi rezultati uvrstili na območno tekmovanje.

Vsem tekmovalcem čestitamo in želimo še novih uspehov.

Aktiv anglistov

Božično- Novoletni bazar Osnovne šole Koper

Spoštovani starši, sorodniki, učenci in vsi obiskovalci naše šole!

Praznični december je čarobni čas praznovanj in obdarovanj, majhnih in velikih radosti, pričakovanj, tople bližine in prešernega nasmeha.

Zato vas vljudno vabimo na prvi del božično-novoletnega bazarja, ki bo potekal v nedeljo, 9.12.2018, ob 17.00 na Titovem trgu v Kopru. Ogledali si boste lahko še nastop Otroškega pevskega zbora OŠ Koper, Ženske vokalne skupine Deve in ženske vokalne skupine Korala.

Drugi del bazarja pa bo potekal v torek, 11.12.2018 ob 16.00 na Osnovni šoli Koper, kjer si boste lahko ogledali nastop otroškega pevskega zbora in dve plesni točki.

Božično-novoletni bazar bo imel kot vsako leto tudi letos plemenit namen, saj bodo vsi zbrani prostovoljni prispevki namenjeni šolskemu Solidarnostnemu skladu.

Vašega obiska se veselimo učenci in učitelji Osnovne šole Koper.

Obvestilo za učence in starše 9. razreda – dan odprtih vrat na Šolskem centru Nova Gorica in Gimnaziji Gian Rinaldo Carli

Učence in starše 9. razreda obveščamo, da bo  potekal dan odprtih vrat na Gimnaziji Gian Rinaldo Carli Koper, v četrtek, 6.12.2018 ob 17.00.

Vabilo na dan odprtih vrat na Gimnaziji Rinaldo Varli Koper

Na Šolskem centru Nova Gorica pa po objavljenem razporedu:

Vabilo na dan odprtih vrat na Šolskem centru Nova Gorica

Dajana Nedoh, šolska pedagoginja

Stran 1 od 2212345...1020...Zadnja »