Dragi učitelji, učenci, starši, dedki in babice,

V petek je naša šola dišala po prijetnih vonjavah zelišč in dišavnic, ki so jih učenci ponujali na ŠOLSKI TRŽNICI. Obiskovalci so bili navdušeni nad prekrasnimi cvetovi drobnjaka, živo zelenimi vejicami melise in poprove meta, bogatimi šopki cvetočega rožmarina in žajblja ter  majarona, timijana, pehtrana , šetraja in koromača.

Obiskovalci so poleg šopka izbranega zelišča prejeli tudi kuhinjski recept ter navodilo za uporabo. Najbolj navdušeni so bili mlajši učenci, ki so s svojim šopkom želeli razveseliti svoje mame in babice doma.

V naslednjih dneh bodo učenci, ki obiskujejo dejavnost Šolski vrt ponovno pripravili šolsko tržnico.

Hvala za vaše prostovoljne prispevke in vabljeni še prihodnjič

Učiteljici Jasna in Andreja, študentke Lea, Danijela in Marija ter učenci Igor, Maj, Simon, Fabian, Mark, Dominik, Nika, Jan, Dora, Arlind in Anei