V četrtek 16.11.2023 je na OŠ Koper potekalo občinsko tekmovanje v košarki.

Za ekipo st.deklic so igrale: Vita Radovac, Maja Mamilovič, Neža Pečar, Eli Čus-Kosovel, Neja Petrič, Gaja Pintar, Naja Kalin-Zirnstein, Tijana Sedlarević, Marika Stefanovski, Emilja Živec in Ylja Shala.

Na tekmovanju so igrale tri ekipe: OŠ Anton Ukmar, OŠ Dušan Bordon in OŠ Koper. Učenke so se prvo pomerile z ekipo OŠ Anton Ukmar in jih v tesnem boju na koncu premagale z rezultatom 26:23. Drugo tekmo so igrale z OŠ Dušan Bordon in slavile zmago z rezultatom 25:11. Z dvema zmagama so osvojile končno 1.mesto in se tako uvrstile na področno tekmovanje v košarki.

Čestitke dekletom in zahvala navijaški skupini za bučno navijanje, ter podporo iz tribun.

 

Related Images:

(Skupno 225 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost