Za prvošolci je že prvi šolski mesec. Pridno si nabirajo nova spoznanja in spretnosti. Opravili so  že prvi pohod do Šantome. Prav vsi so ga uspešno premagali. S policisti Policijske postaje Koper so spoznali in utrdili znanje o varnosti v prometu. V petek, 22. 9. 2022, pred Dnevom Slovenskega športa, so imeli učenci 1. razreda športni dan Športi se predstavijo. Dejavnosti so potekale v mali telovadnici, na šolskih igriščih in na Bonifiki. Obiskali so nas športniki in trenerji iz Rokometnega kluba Koper, Kluba borilnih veščin Budo in Vehovec Tennis Academy. Na igriv način so učence seznanili s prvinami rokometa, karateja in tenisa. Dan je bil zelo aktiven in razgiban, a kljub temu sproščen in zabaven. Vsem policistom, športnikom in njihovim trenerjem se iskreno zahvaljujemo za sodelovanje in odlično izpeljane dejavnosti.

 

Related Images:

(Skupno 186 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost