V sredo, 22.6.2022 se je zaključila interesna dejavnost Šolski vrt. V ta namen smo za šolske vrtičkarje pripravili »Vrtičkarske igre«, ki so potekale v času prve in druge šolske ure. Učenci so bili razdeljeni v skupine, delo pa je potekalo po postajah, kjer so odgovarjali na različna vprašanja vezana na obravnavane vsebine skozi šolsko leto. V gredicah so morali prepoznati vrsto posajene rastline, našteti opraševalce, navesti material, ki služi hotelu za žuželke, itd.

Učenci so sodelovali z zanimanjem in na vprašanja hitro in spretno odgovarjali.

Ob zaključeni dejavnosti so učenci prejeli pohvala za aktivno udeležbo na interesni dejavnosti in bili nagrajeni s sladkim presenečenjem – s sladoledom.

Želimo vam lepe počitnice in veliko užitkov ob zdravi ter sveži prehrani!

Učiteljice in vrtičkarji

 

(Skupno 271 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost