Spoštovani donatorji

Uvedba pouka na daljavo kot posledica ukrepov za zajezitev širjenja koronavirusa  pri družinah povzroča najrazličnejše zadrege in stiske. Ena najbolj očitnih je gotovo nenadna potreba po računalnikih.

Tudi na Osnovni šoli Koper je nekaj družin takih, kjer nimajo računalnika v gospodinjstvu, oziroma se zaradi večjega števila otrok pojavlja potreba po več računalnikih. Zaposleni si prizadevamo, da bi otrokom šole pomagali na različne načine.

Hvaležni bomo, če nas boste v prizadevanjih podprli in nam priskočili na pomoč bodisi tako, da donirate rabljen računalnik bodisi v obliki finančnih sredstev za nakup novih računalnikov.

Za pomoč se vam zahvaljujemo in vam želimo vse dobro.

Niti Krota Bagari

v.d. ravnatelja

Osnovne šole Koper

(Skupno 224 obiskov, današnjih obiskov 1)