Seznanjamo vas, da je izšel razpis za vpis v srednje šole. Obveščamo,  da je  RAZPIS ZA VPIS V SREDNJE ŠOLE IN DIJAŠKE DOMOVE V ŠOLSKEM LETU 2020/2021 objavljen in dosegljiv le v elektronski obliki na spodnjem spletnem naslovu: http://www.mizs.gov.si/si/delovna_podrocja/direktorat_za_srednje_in_visje_solstvo_ter_izobrazevanje_odraslih/srednjesolsko_izobrazevanje/srednjesolski_izobrazevalni_programi/.

 Svetujemo, da se z vsebino razpisa podrobno seznanite učenci in starši.

 V primeru dodatnih informacij in pojasnil se lahko obrnete na šolsko svetovalno delavko Dajano Nedoh na Osnovni šoli Koper oz. na svetovalne službe srednjih šol.

Obenem vas obveščamo, da bo potekal roditeljski sestanek za starše 9. razreda o karierni orientaciji (rokovnik, postopek vpisa, mreža šol…) v torek, 11. 2. 2020 ob 16.30.

 Dajana Nedoh, šolska svetovalna služba

(Skupno 229 obiskov, današnjih obiskov 1)