Datum: 31. 1. 2020

Spoštovani,

v zvezi s spremenjenim voznim redom jutranjega avtobusa iz Bošamarina in Kampela, ki ima pri drugem odvozu v šolo predvideno presedanje otrok iz Kampela na postajališču Kampel Novaki, obveščamo, da  učenci prvega razreda ne presedajo, ampak se z manjšim avtobusom peljejo še v Bošamarin in do OŠ Koper. Presedanje na postajališču Kampel Novaki velja torej za vse učence iz Kampela, razen za učence prvega razreda.

Voznik bo s predvideno spremembo obveščen.

Lep pozdrav

Tanja Rupert


Datum: 16. 1. 2020

Zaradi prevelikega števila učencev iz Bošamarina in Kampela glede na velikost vozila in zaradi zagotavljanja varne vožnje, se z  20. 1. 2020  spreminjata organizacija  prevoza  in vozni red manjšega avtobusa:

  • Pri obeh jutranjih dovozih v šolo se spremeni vrstni red pobiranja otrok. Pri drugem dovozu v šolo  učenci iz Kampela Brda in Kampela Novaki prestopijo na postajališču Kampel Novaki na večji avtobus, manjši avtobus pa pobere učence iz Bošamarina in jih odpelje v OŠ Koper;
  • Pri drugem odvozu iz šole manjši avtobus koristijo samo učenci do 5. razreda. Starejši učenci gredo na večji avtobus;
  • V Kampelu Novaki avtobus vozi do postajališča Kampel 5d.

Avtobus za smer Grinjan ima postajališče  na Tomšičevi ulici tudi pri odvozu iz šole.

Priloge:

 

 

(Skupno 282 obiskov, današnjih obiskov 1)