Zaradi prevelikega števila učencev iz Bošamarina in Kampela glede na velikost vozila in zaradi zagotavljanja varne vožnje, se z  20. 1. 2020  spreminjata organizacija  prevoza  in vozni red manjšega avtobusa:

  • Pri obeh jutranjih dovozih v šolo se spremeni vrstni red pobiranja otrok. Pri drugem dovozu v šolo  učenci iz Kampela Brda in Kampela Novaki prestopijo na postajališču Kampel Novaki na večji avtobus, manjši avtobus pa pobere učence iz Bošamarina in jih odpelje v OŠ Koper;
  • Pri drugem odvozu iz šole manjši avtobus koristijo samo učenci do 5. razreda. Starejši učenci gredo na večji avtobus;
  • V Kampelu Novaki avtobus vozi do postajališča Kampel 5d.

Avtobus za smer Grinjan ima postajališče  na Tomšičevi ulici tudi pri odvozu iz šole.

Priloge:

 

 

(Skupno 85 obiskov, današnjih obiskov 1)