V petek, 3.marca, je v Izoli potekalo področno tekmovanje v namiznem tenisu. Tekmovanja se je udeležilo 61 dečkov in 25 deklic iz 9 osnovnih šol: OŠ Dante Alighieri Izola, OŠ Livade Izola, OŠ Vojke Šmuc Izola, OŠ Komen, OŠ Hrvatini, OŠ Ankaran, OŠ Koper, OŠ Šmarje pri Kopru in OŠ Gračišče.

Učenci naše šole so osvojil tri medalje, dve srebrni (KEJUN JI iz 7.a in SOFIJA MALIĆ iz 8.a) in eno bronasto (LEONI FILISTUN iz 9.b). V četrtfinale se uvrstita prva dva uvrščena posameznika iz vsake kategorije. Dobro so se odrezali tudi ostali v šolski ekipi: Dajan Durmiši, Arman Durmiši, Adel Čikotić, Abdulah Tairoski  iz 9.c in Iacheng Ji, Leonardo Bogatinov iz 9.e. Pohvale in čestitke našim učencem za dosežene rezultate in dobro igro.