V tednu otroka so učenci 1. razreda imeli priložnost obiskati čarobno predstavo z naslovom “Oto in morski prijatelji”.

Predstava je privabila veliko pozornosti, saj so se otroci z veseljem pripravljali na dogodivščino ob morju. Med predstavo so se učenci srečali z različnimi morskim bitji, kot so ribice, zvezde, ježki, želve in hobotnice. Vsak lik je imel svojo edinstveno osebnost in zgodbo, ki je otroke naučila pomembnih lekcij o prijateljstvu, pogumu ter predvsem o varovanju morja in njegovega ekosistema. Otroci so bili vključeni v zgodbo, saj so lahko skupaj z Oto in njegovimi morski prijatelji sodelovali v igri. Tako so bili del te enkratne morske dogodivščine.

Po predstavi so z navdušenjem delili svoje vtise. Mnogi so govorili o tem, kako pomembno je prijateljstvo, ter kako lahko vsak od nas prispeva k varovanju morja in njegovih prebivalcev.

Oto in morski prijatelji” je bila izjemna predstava, ki je otroke prinesla veselje in poučno sporočilo o varovanju morja. Skozi so se učili o vrednotah, ki jih bodo lahko prenesli tudi v svoje vsakdanje življenje.

Šolski vrtičkarji