V četrtek, 16.5.2024 smo se udeležili prireditve Žogarija. Dogodek se je odvijal v Izoli, v telovadnici OŠ Livade.  Naši učenci so tekmovali v nogometu 3:3 mešane ekipe, v kvizu znanja, v spretnostih igrah s profesorji, preizkusili pa so se tudi na kolesarskem poligonu. Svojo točko, s katero so postale državne prvakinje, so predstavile tudi cheerleading ekipa OŠ Koper.  Skupno smo zasedli 3. mesto. 

V sklopu prireditve smo bili pozvani, naj na prireditev s seboj prinesejo po en kilogram odpadnega papirja na udeleženca. Gre za simbolično vstopnino za dogodek. Izkupiček bo namenjen štipendiranju mladih fundacije Pismo srca. Pozvani pa smo bili tudi, da vsak udeleženec napiše in izdela pismo srca, ki ga naslovi v bližnji dom starejših ali klubom upokojencev, dedku in babici, slovenskim društvom, ustanovam, klubom in posameznim rojakom v zamejstvu ter po svetu, s spodbudnim sporočilom. Najlepše pismo je izdelal naš učenec in sicer Manuel Bogatec, iz 3.d razreda.

Mentorica: Tatjana Lakošeljac

 

Related Images:

(Skupno 77 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost