V ponedeljek 15.4.2024 je na naši šoli potekalo polfinalno tekmovanje v nogometu za starejše učenke.

Za ekipo st.deklic so igrale: Naja Kalin-Zirnstein, Gaja Pintar, Zana Kabashi, Sara Vita Kovač, Tija Peras Milenović, Zoja Milošević, Alin Šahinović, Tia Đogić, Sara Plavšič in Marika Stefanovski.

Na tekmovanju so igrale štiri ekipe: OŠ Davorina Jenka Cerklje na Gorenjskem, OŠ Dobravlje, OŠ Antona Globočnika Postojna in OŠ Koper. Učenke so se prvo pomerile z ekipo OŠ Davorina Jenka in jih premagale z rezultatom 6:0. Drugo tekmo so igrale z OŠ Dobravlje in prav tako slavile zmago z rezultatom 1:0. V tretji tekmi so se pomerile še z OŠ Antona Globočnika in slavile z rezultatom 13:0. S tremi zmagami so se tako uvrstile v finale ŠŠT v nogometu, kjer se bodo pomerile štiri najboljše ekipe v državi.

Čestitke dekletom!

 

Related Images:

(Skupno 76 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost