OŠ Frana Albrehta Kamnik je v šolskem letu 2022/2023 razpisala mednarodni likovni natečaj Zaklad.

Na mednarodnem likovnem natečaju so sodelovali učenci in mentorji iz šestih držav: Slovenije, Hrvaške, Portugalske, Litve in Malezije. Osemčlanska komisija je imela pri svojem izboru zelo težko a izjemno nalogo. Med številnimi prispelimi deli je izbrala najboljših 28 likovnih del za razstavo, med temi pa je po posameznih triadah in v kategoriji del učencev s posebnimi potrebami, podelila zlata, srebrna in bronasta priznanja.

Med njimi je učenka OŠ Koper Yeva Zots prejela bronasto priznanje za likovno delo Svet je naš zaklad, pod mentorstvom Gaje Šorgo.

Vsem učencem in mentorjem izbranih del iskreno čestitamo za dosežke.

 

Related Images:

(Skupno 128 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost