Regijsko tekmovanje v lokostrelstvu

Preteklo soboto, 20.6.2023 je potekalo regijsko tekmovanje v lokostrelstvu. Jure Grandič je dosegel dve 1. mesti (v kategoriji šolsko – sestavljen lok in v kategoriji 900 krožno – sestavljen lok).

 

Področno šolsko tekmovanje v atletiki – posamično za Osnovne šole

V ponedeljek, 22.5.2023 je v Kopru potekalo Področno šolsko tekmovanje v atletiki – posamično za Osnovne šole. Našo šolo je zastopalo 24 učencev in učenk. V kategoriji mlajših deklic je Vita Tončetič v skoku v daljino osvojila zlato s skokom 5,09m. Med starejšimi deklicami si je Mia Ravnikar priborila srebro na 1000m s časom 3min 9s, Jakomin Deborah pa bron v skoku v daljino s kokom 4,18m.

V kategoriji starejših dečkov je Staš Marušič skočil 5,15m in si priboril 3.mesto.

Vsem tekmovalcem in tekmovalkam iskreno čestitamo!

Mentorica Nastja Matešič

 

Related Images:

(Skupno 235 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost