V petek, 12.5.2023 se je v telovadnici naše šole odvijal projekt Žogarija. Gre za mednarodni projekt, ki že 18. leto uteleša eno naših najpomembnejših prepričanj –  da gibanje, šport in nogomet izboljšujejo mladim kvaliteto življenja, samozavest, zdravje, omogočajo socializacijo, empatijo, ter jim vcepi vrednote kot so solidarnost, poštenost, odgovornost in spodbudi spremembe med njimi samimi, v šoli, enako tudi v lokalnih skupnostih in širše.

Sodelovalo je pet šol iz Mestne občine Koper, OŠ Milje ter OŠ Števanovci iz Madžarske. Učenci so se v duhu Fair playa pomerili v nogometu, spretnostnih igrah, sodelovali v igrah s profesorji, preizkusili so se v spretnostni vožnji na kolesarskem poligonu. Naše učenke so pripravile odličen plesni nastop, za katerega so dobile priznanje za najboljšo koreografijo. Naša šola je predstavila tudi tipične istrske jedi, ki so jih udeleženci z veseljem degustirali. 

Oddaja bo na sporedu 4. 6. 2023 in 9. 6. 2023 v dopoldanskem času.

Vodja projekta: Tatjana Lakošeljac

 

Related Images:

(Skupno 125 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost