Koper, 28. 5. 2020

POLETNO POČITNIŠKO VARSTVO 2020

NA OSNOVNI ŠOLI KOPER

Spoštovani starši,

na Osnovni šoli Koper bo s finančno pomočjo MO Koper tudi to leto organizirano poletno počitniško varstvo. Potekalo bo od 29. 6. do 24. 7. in od 17. 8. do 27. 8. 2020, vsak dan od ponedeljka do petka med 7.00 in 16.00 uro.

Počitniško varstvo je namenjeno učencem od 1. do 5. razreda, ki obiskujejo osnovne šole v MO Koper in izven. Poskrbljeno bo za prehrano (malico, kosilo, popoldansko malico) in zanimiv ter pester program.

Prijava

Vsi, ki želite svojega otroka vključiti v počitniško varstvo, ga morate prijaviti najkasneje do srede, 17. 6. 2020. Prijavite se lahko izključno preko elektronske prijave, ki se nahaja na spletni povezavi: https://forms.gle/SuiyRANCCeiV58xL7.

Prispevek

Ob delnem sofinanciranju MO Koper znaša prispevek staršev:

• za učence, ki obiskujejo osnovne šole v MO Koper 8 € na dan, oziroma 35 € na teden,
  • za učence, ki obiskujejo osnovne šole izven MO Koper 13 € na dan oziroma, 60 € na teden.

Prispevek staršev vključuje stroške prehrane in delno materiala.

Vstopnine za obisk zunanjih ustanov po programu so dodaten strošek, ki ga krijejo starši sami.

Pogodbo o izvajanju in plačevanju storitve Počitniško varstvo 2020  si prenesite na tem mestu. Izpolnjen in podpisan izvod pogodbe vrnete na naš poštni naslov ali skeniranega pošljete na spletni naslov tanja.stravs-islamovic@guest.arnes.si, najkasneje do 19. 6. 2020. Prijave, ki bodo prispele po roku, ne bodo veljavne.

Informacije

Vse dodatne informacije in obvestila bodo objavljena na spletni strani šole: http://www.os-koper.si/

V času trajanja počitniškega varstva smo od 7.00 do 16.00 ure dosegljivi za nujna sporočila na telefonski številki Osnovne šole Koper  041 617 834 ali na mail: pocitnisko.varstvo@os-koper.si.

Vodji programa PPV                                                                                      Niti Krota Bagari, prof.

Etien Počkaj Godnič                                                                                          v.d. ravnatelja

Nina Oberstar Horvat                                                                                     Osnovne šole Koper

(Skupno 8.758 obiskov, današnjih obiskov 1)