Z veseljem vas obveščamo, da je tudi na naši šoli na voljo dostop do Office 365.
Osnovna šola Koper vsem učencem praviloma od 5. razreda naprej omogoča uporabo storitev Office 365.
V času trajanja izobraževanja je učencem brezplačno na voljo polna programska zbirka Office ProPlus, ki vključuje programe Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher in Access. Več si lahko preberete v zavihku Office 365.
Pridobitev
Za pridobitev uporabniškega imena in gesla je potrebno izpolniti spletni obrazec. Starši oziroma skrbniki bodo na svoj elektronski naslov prejeli datoteko s prijavnimi podatki svojega otroka oziroma varovanca.
Prenehanje dostopa do storitve Office 365
Uporabniku upravičenost do licenc poteče s prenehanjem šolanja na naši šoli (konec 9. razreda, prestop na drugo šolo, predčasno prenehanje šolanja na naši šoli). Takrat se uporabniku odvzamejo licence in uporabniško ime, vsebine uporabnika pa se brišejo.
Šola NE ODGOVARJA za morebitno izgubo podatkov ali dokumentov v oblaku med uporabo ali ob prenehanju uporabe servisa Office 365!

(Skupno 59 obiskov, današnjih obiskov 1)