V četrtek, 1. septembra 2022 je šolski prag prestopilo 91 zvedavih prvošolcev Osnovne šole Koper. To je za njih začetek nečesa novega in lepega. Dan je bil poln vznemirjanja, dvomov, radovednosti in navsezadnje tudi veselja.

Učenci so se skupaj s starši zbrali pred šolo. Učenci 9. E razreda so učence toplo sprejeli ter jih odpeljali v telovadnico. Sledil je krajši kulturni program z naslovom Gosenica Berta ter govor gospe ravnateljice Ingrid Poropat. Zatem je učence čakalo presenečenje. Prvošolce so prišli nagovoriti tudi preostali devetošolci in jih po kulturnem programu tudi pospremili do učilnic skupaj z razredničarko in strokovno delavko. Medtem, ko so se učenci v razredu fotografirali in pridobivali nove informacije, je starše v telovadnici nagovoril policist in jih opozoril na skrb za prometno varnost. Poslovili smo se polni veselja in upanja na uspešne, zadovoljne ter zdravja polne prihodnje šolske dni.

Zapisala:

Petra Jankovič, prof.

 

(Skupno 546 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost