USPEL NAM JE VELIKI BRALNI DOGODEK!

V sklopu projekta Objem smo v tednu otroka izpeljali bralni dogodek, ki smo ga poimenovali Dotik branja. To se je zgodilo v sredo, 6. 10. 2021, prvo šolsko uro. Sodelovalo je več kot 700 učencev in zaposlenih.

Bralni dogodek je bil posvečen zgodbam … tistim, ki se skrivajo v knjigah in nas popeljejo v domišljijske, neznane kraje, resničnim zgodbam, ki jih slišimo in beremo in nas pustijo odprtih ust, zgodbam iz sveta živali, zgodbam iz zgodovine ali iz prihodnosti, zgodbam otrok in najstnikov, tistim iz bližnjih in daljnih krajev …

Katero koli zgodbo smo tistega dne izbrali, nismo pozabili, da so knjige sanje, ki jih držimo v rokah.

Koordinatorica tedna otroka
Zlatka Palčič

Koordinatorica bralnega dogodka v projektu Objem
Bojana Resanovič, prof.

 

(Skupno 108 obiskov, današnjih obiskov 1)