Spoštovani starši, sorodniki, učenci in vsi obiskovalci naše šole!

Praznični december je čarobni čas praznovanj in obdarovanj, majhnih in velikih radosti, pričakovanj, tople bližine in prešernega nasmeha.

Zato vas vljudno vabimo na prvi del božično-novoletnega bazarja, ki bo potekal v nedeljo, 9.12.2018, ob 17.00 na Titovem trgu v Kopru. Ogledali si boste lahko še nastop Otroškega pevskega zbora OŠ Koper, Ženske vokalne skupine Deve in ženske vokalne skupine Korala.

Drugi del bazarja pa bo potekal v torek, 11.12.2018 ob 16.00 na Osnovni šoli Koper, kjer si boste lahko ogledali nastop otroškega pevskega zbora in dve plesni točki.

Božično-novoletni bazar bo imel kot vsako leto tudi letos plemenit namen, saj bodo vsi zbrani prostovoljni prispevki namenjeni šolskemu Solidarnostnemu skladu.

Vašega obiska se veselimo učenci in učitelji Osnovne šole Koper.