V sredo, 25. 10. 2017 smo imeli na igrišču za šolo jesensko druženje. OŠ Koper je v sodelovanju z VGC MORJE Koper pripravila kostanjev piknik s štirimi različnimi delavnicami. Otroci, starši, babice in dedki so ob vsaki opravljeni delavnici dobili štampiljko na list. Vsak žig je predstavljal eno črko in če si zbral vse, si dobil besedo JESEN. Zadnji žig je bil pri mizi s pečenim in kuhanim kostanjem. Tega pa so se vsi najbolj razveselili. Črni prsti, široki nasmehi, luščenje, spomini na otroštvo, toplina kostanja v rokah, druženje, povezanost med ljudmi…kaj več bi si človek lahko zaželel tisti trenutek.
Namen je bil, da se različne generacije družimo med seboj, preko igre spoznamo različne načine branja in učenja, krepimo socialne veščine in spoznamo druge ljudi ter sklepamo nova prijateljstva. Mislim, da nam je to tudi uspelo.
Več o tem pa naj še povedo slike.

Srečno,
Sara Čeleš in Boris Vogrinec