Splošna navodila staršem

Spoštovani starši/skrbniki,

v počitniškem varstvu se bodo otroci udeleževali različnih dejavnosti tudi na prostem. V ta namen naj imajo dnevno s seboj zaščitno pokrivalo, rezervna oblačila, papirnate robčke in plastenko vode.
Otroci se bodo udeležili plavanja na mestnem kopališču Mokra mačka, zato naj imajo dnevno poleg zgoraj navedenega, s seboj tudi: kopalke, kopalno brisačo, kremo z zaščitnim faktorjem ter natikače oz. obutev za v vodo.

Obvestilo o potrebščinah

Spoštovani starši/skrbniki,

zbirno mesto je učilnica 2.a, ki se nahaja v pritličju šole. Otroci se v garderobi preobujejo v svoje copate. Na vratih posameznih učilnic se nahajajo seznami otrok. S seboj naj imajo manjšo peresnico z barvicami in/ali flomastri ter škarje. Za prinesene igrače so odgovorni sami.

učitelji v  PPV

Obvestilo o obrokih

Spoštovani starši/skrbniki,

otroci bodo deležni treh obrokov po sledečem urniku:

8.00 – malica,

12.00 – kosilo,

15.00 – popoldanska malica.

Otrokom bo vsakodnevno na voljo tudi sveže sadje.

Programi po tednih
Ogled kinopredstave v Cineplexx kinematografih v Tuš Planetu Koper, 21. 7. 2017

Spoštovani starši/skrbniki,

v petek, 21.7.2017, je za otoke organiziran ogled kino predstave v Cineplexx kinematografih v Tuš Planetu Koper. Prispevek staršev je 3,5€/otroka. Učiteljice bodo denar pobirale do četrtka, 20.7.2017. Otroci naj imajo s seboj zaščitna pokrivala.

učitelji v PPV

Plezanje v plezalnem centru, 11., 12. in 13.7.

Spoštovani starši/skrbniki,

11., 12. in 13.7., je za otroke organizirano plezanje v Plezalnem centru pod vodstvom vaditeljev plezanja. Prispevek staršev je 4€/otroka. Denar bodo učiteljice pobirale do odhoda (po razporedu). Otroci naj imajo s seboj zaščitna pokrivala.

Pohod po dolini Dragonje, 14. 7. 2017

Spoštovani starši/skrbniki,

v petek, 14.7.2017, bo za otroke organiziran pohod po dolini reke Dragonje. Predviden odhod z avtobusom izpred šole je ob 8.30 prihod nazaj pa okrog 12.00. Otroci naj bodo primerno oblečeni in obuti. S seboj naj imajo kremo z zaščitnim faktorjem ter zaščitno pokrivalo. V manjšem nahrbtniku imajo lahko kakšen prigrizek in plastenko vode.

Pohod ob Glinščici, 25. 8. 2017

Spoštovani starši/skrbniki,

v petek, 25.8.2017, bo za otoke organiziran pohod ob Glinščici. Predviden odhod z avtobusom izpred šole je ob 8.30 prihod nazaj pa okrog 12.00. Otroci naj bodo primerno oblečeni in obuti. S seboj naj imajo kremo z zaščitnim faktorjem ter zaščitno pokrivalo. V manjšem nahrbtniku imajo lahko kakšen prigrizek in plastenko vode.

Organiziran ogled Sečoveljskih solin, 18. 8. 2017

Spoštovani starši/skrbniki,
v petek, 18.8.2017, je organiziran voden ogled Sečoveljskih solin. Prispevek staršev je 6,5€/otroka. Učiteljice bodo denar pobirale do odhoda. Odhod z avtobusom je predviden ob 8.30, prihod nazaj v šolo pa okrog 11.00. Otroci naj bodo primerno oblečeni in obuti. S seboj naj imajo zaščitna pokrivala, po želji kakšen manjši prigrizek in plastenko vode.