My piece for peace: naša fotografija izbrana med 5 najboljših prispevkov.

Naša šola je letos sodelovala pri mednarodni iniciativi My piece for peace (Moj prispevek za mir), katere pokrovitelj je predsednik države Borut Pahor. Na temo, kakšen svet vidijo otroci sedaj in kakšnega bi si želeli, so petošolci, pod mentorstvom učitelja Tomislava Kiša, risali risbe, učenci 7.d pa so, pod mentorstvom učiteljice Ivanke Jerman, ustvarili fotografijo in spremljajočo poezijo. Največje zasluge za ta prispevek ima učenka Nina Pinter. Prav ta fotografija je prišla v izbor petih najboljših prispevkov, izmed devetdesetih, ki so prispeli iz različnih držav.

Jeseni bodo svetovni voditelji dobili e-razglednico v katero bo vključena tudi naša fotografija!

Čestitamo in vsem učencem, ki so sodelovali želimo še obilico ustvarjalnega zanosa tudi vnaprej!

Mentorja: Tomislav Kiš in Ivanka Jerman.

povezava: http://www.mypieceforpeace.com/blog-masonry/pieces-2/

 

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)