Obveščamo vas o stanju prijav na srednjih šolah dne, 10. 4. 2019. Spremembe stanja prijav lahko dnevno spremljate na spletni strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport – vpis v srednje šole.

Obenem vas opozarjamo, da lahko prijavljeni kandidati najkasneje do 23. 4. 2019 svojo prijavnico za vpis prenesejo iz srednje šole, kjer jo imajo sedaj, na drugo srednjo šolo oz. v drug program, če menijo, da je to za njih ustrezneje in si bodo na ta način zanesljiveje zagotovili vpis v srednjo šolo. Prenesene prijavnice bodo šole sprejemale do navedenega datuma ne glede na število prijav, ki jih že imajo. Kandidatom svetujemo, da se o prenosu prijavnice predhodno temeljito posvetujejo predvsem s starši in svetovalnimi delavci.

Dajana Nedoh, šolska svetovalna služba

(Skupno 103 obiskov, današnjih obiskov 1)